Czech Internet Forum 2010

Dne 11. listopadu 2010 se v konferenčím centru City v Praze na Pankráci uskutečnilo Czech Internet Forum 2010. Již pátý ročník akce, která si klade za cíl pojmout český Internet jako propojený celek a zároveň z něj vybrat to nejzajímavější.


Osou programu byly přednášky předních odborníků na internetový byznys, média a telekomunikace, diskusní panely, rozhovory, workshopy a networking. Nechyběly ani přehlídky úspěšných start-upů a názory zajímavých lidí, kteří s Internetem přicházejí do styku v rámci svých projektů.
Mezi hlavní lákadla programu patřil duel Michala Heisiga ze Seznam.cz a Tomáše Búřila z CentrumHoldings.com, stranou zájmu nezůstaly ani nové projekty, které se účastníkům představily v rámci prezentace start-upů: BigBrands.cz, Pixmac.cz, nový Sklik, Slevomat.cz, WikiReality.cz či Zoot.cz. Konference se věnovala také platbám za online obsah, chování mladé generace na internetu nebo doménové kriminalitě.
„I letos jsme se snažili přichystat co nejbohatší program, kdy si každý přijde na své a kde budou prezentovány nejdůležitější informace a novinky za poslední rok. Zároveň jsme věděli, že chceme konferenci připravit jinak - udělat z ní živější a méně formální událost,“ řekl Aleš Miklík, ředitel médií společnosti Internet Info.


Komentáře