D-Link představuje novou outdoorovou IP kameru s nočním režimem

Společnost D-Link uvádí na trh novou denní/noční internetovou kameru DCS-7410, která se vyznačuje outdoorovým provedením a zabudovaným infračerveným LED reflektorem pro natáčení v noci.


Nová bezdrátová kamera s 1,3" CCD snímačem Sony a 16-ti násobným digitálním zoomem pro zvětšení obrazu je schopná monitorovat objekty až do vzdálenosti 30 metrů.

DCS-7140 je určena pro malé a střední podniky nebo domácnosti a umožňuje pořizování videozáznamů nebo statických snímků v různých světelných podmínkách a rovněž dálkový dozor přes internet po celý den (24/7). Díky výkonnému implementovanému systému SoC (System-on-Chip) kamera poskytuje video komprese v reálném čase, a to ve dvou formátech Motion JPEG (MJPEG) a MPEG-4.

Díky certifikovanému krytí IP66, které je odolné proti vlivům povětrnosti
i dešti, a možnosti napájení přes ethernet PoE 802.3af, může být kamera umístěna bezpečně kdekoliv venku. DCS-7140 je navíc obalena robustním hliníkovým pouzdrem, které brání dalšímu poškození.

Nová kamera D-Link DCS-7410 se na trhu objeví v průběhu října 2009 za doporučenou koncovou cenu 6 829 Kč bez DPH.Komentáře