Data-PlanBohemia se stala součástí Plus4U

Společnost Plus4U se dohodla na akvizici společnosti Data-Plan Bohemia, specialisty na tvorbu softwaru pro zdravotnická zařízení.

Data-PlanBohemia se stala součástí Plus4U


Společnost Data-Plan Bohemia má téměř třicetileté zkušenosti s vývojem informačních systémů pro ambulantní sféru a nemocnice. Plus4U se pod značkou Plus4U Medical aktivně věnuje sektoru českého zdravotnictví s dlouhodobým cílem přispět k jeho modernizaci a digitalizaci. Lékaři již nyní prostřednictvím online aplikací +4U Lékař obsluhují více než 1 000 000 pacientů.

Plus4U akvizicí mj. získává základnu 350 zdravotnických zařízení, kterým pomůže rozvíjet jejich ordinace včetně možnosti integrace s rezervačním systémem, virtuální recepcí a systémem pro vystavování e-receptů.

Tým ze společnosti Data-Plan Bohemia spojením s Plus4U z holdingu Unicorn získá stabilní zázemí jedné z největších evropských softwarových společností a přístup k nejmodernějším metodám výroby softwaru včetně přizpůsobení stávajících aplikací pro využití v mobilních zařízeních lékařů i pacientů.

Cena transakce nebyla zveřejněna.

Úvodní foto: Fotolia @ StockPhotoPro










Komentáře