Dell s Googlem spouští hybridní cloud

Hybridní cloud by měl nabídnout nativně cloudové řešení spojující škálovatelnost a výkon síťového úložiště od firmy Dell Technologies s analytickými a výpočetními funkcemi služby Google Cloud.

Dell s Googlem spouští hybridní cloud


Zákazníci nového řešení Dell Technologies Cloud OneFS pro Google Cloud nyní mohou jednoduše přesouvat klastrové a jiné náročné pracovní zátěže až do velikosti 50 petabytů v rámci jednoho souborového systému mezi lokálními souborovými systémy Dell EMC Isilon a cloudem Google a pracovat s nimi bez nutnosti jakýchkoli změn nebo úprav.

Podle nedávno vydané studie společnosti Enterprise Strategy Group (ESG) soubory mnohdy v podnicích představují nejméně polovinu lokálních dat a pouze malá část je uložená ve veřejných cloudech, především kvůli výkonnostním a kapacitním omezením.

Soubory videa v rozlišení 4K vyžadují úložiště o kapacitě v řádu terabytů, s vysokou propustností a nízkou latencí, což producentům komplikuje správu velkých souborových pracovních zátěží ve veřejných cloudech. Nyní ale mohou s využitím OneFS pro Google Cloud snadno a konzistentně pracovat v privátních a veřejných cloudech a mít možnost flexibilního škálování podle potřeby.

Dell Technologies Cloud, který úzce propojuje infrastrukturu a služby z portfolia Dell Technologies, zjednodušuje zavedení a správu hybridního cloudu bez ohledu na to, kde se nachází data a aplikace. Díky inovacím řešení Dell Technologies Cloud mohou podniky snáze provozovat moderní aplikace v každém cloudu, překlenout nedostatek kvalifikace v oblasti nativně cloudových technologií a vytěžit maximum ze své stávající infrastruktury.

Cloudová platforma Dell Technologies Cloud nyní poskytuje jednoduchou a přímou cestu ke Kubernetes v rámci jednotného prostředí, s podporou kontejnerovaných pracovních zátěží a tradičních virtuálních strojů na téže infrastruktuře Dell EMC VxRail. Platforma VMware Cloud Foundation 4.0 a hardware Dell EMC VxRail jsou integrované do jediného řešení, které umožňuje konzistentní přístup ke všem cloudovým umístěním. Administrátoři VMware mají k dispozici známé nástroje pro správu moderních aplikací kombinujících kontejnery a virtuální stroje v rámci jednoho provozního prostředí.

Úvodní foto: Fotolia © Vladislav Kochelaevs


Komentáře