Dell s novými modely notebooků

Nejnovější model Dell XPS 13 ve verzi pro rok 2018 prošel řadou vylepšení. Spolu s novou generací displeje InfinityEdge s volitelným rozlišením až 4K Ultra HD nabízí notebook XPS 13 kromě tradiční kombinace stříbrné a černé barvy nově také provedení ze tkaných skleněných vláken v kombinaci růžově zlaté a bílé barvy.

Dell s novými modely notebookůDell XPS 13 má oproti svému předchůdci ještě tenčí rámečky kolem displeje a tepelná izolace Gore Thermal Insulation, stejné aerogely z oxidu křemičitého používané v robotickém vozítku Mars Rover k rozptýlení tepla, zavádí do tepelného návrhu inovativní materiál, který se stará o to, aby byl celý systém chlazený i při práci na nejvyšší výkon.

Dalším modelem jen první firemní konvertibilní model XPS 15 2v1. Jde prý o nejvýkonnější 15palcové zařízení 2v1 na světě. Nové výkonné procesory Intel Core osmé generace spolu s grafickými čipy Radeon RX Vega M v jednom těle poskytují novému počítači XPS 15 2v1 velký výkon. XPS 15 2v1 také nabízí novou generaci displeje InfinityEdge 4K Ultra HD s živými barvami a obrazovou kvalitou kinosálu v extra tenkém 16mm těle. 

Úvodní foto: Dell EMC

Galerie


Komentáře