Dell Technologies má nástroje pro správu multicloudu

Nová sada řešení cloudové infrastruktury Dell Technologies Cloud zjednodušuje nasazení a správu hybridních cloudových prostředí. Podle společnosti IDC používá více než 70 % společností několik cloudových prostředí. Největší výzvou související s datovými centry, které čelí většina společností, je tak vývoj úspěšné multi-cloudové strategie.

Dell Technologies má nástroje pro správu multicloudu


Řešení Dell Technologies Cloud, které kombinuje výkon produktů společnosti VMware a infrastrukturu Dell EMC nabízí konzistentní infrastrukturu a provoz pro IT zdroje v různých veřejných a privátních cloudech a hraničních prostředích bez ohledu na jejich umístění.

Portfolio řešení Dell Technologies Cloud se skládá z nových platforem Dell Technologies Cloud a nové nabídky Datové centrum jako služba VMware Cloud on Dell EMC, která kombinuje zařízení Dell EMC VxRail se základními technologiemi společnosti VMware. Ta je dodávána formou modelu Datové centrum jako služba pro místní prostředí, a je společně navržena a dodávána společností Dell Technologies s nepřetržitě poskytovanou službou, kterou plně spravuje společnost VMware.

Platformy Dell Technologies Cloud jsou nyní dostupné globálně. Datové centrum jako služba Dell Technologies Cloud, které je dodáváno jako služba VMware Cloud on Dell EMC se zařízeními VxRail, je v současné době dostupné v nasazeních jako beta verze s omezenou dostupností pro zákazníky. Plná dostupnost je plánována na druhou polovinu roku 2019.


Úvodní foto: Adobe Stock


Komentáře