Dohledovou PTZ kameru s 4K rozlišením má Axis

Kopulovou dohledovou IP kameru Q61 s 4K rozlišením představil Axis. Vhodná je pro vnitřní i venkovní použití a podle výrobce poskytuje věrný obraz zabírané scény s ostrými detaily.

Dohledovou PTZ kameru s 4K rozlišením má Axis


Nová kamera PTZ (pan/tilt/zoom , otáčení/naklánění/přiblížení obrazu) prý dokáže velmi rychle záběr otáčet a naklánět a má i velmi výkonné přiblížení.

Kamery jsou vybavené technologií Sharpdome umožňující pokrýt výjimečně rozsáhlé oblasti – nad i pod linií horizontu – a poskytují pokročilé prokreslení detailů při přiblíženém záběru. Novinka nabízí i elektronickou stabilizaci obrazu (Electronic Image Stabilization).

Novinka může pracovat v rozmezí teplot od -50°C do 50°C, má vestavěnou funkci rychlého osychání („Speed Dry“), jež zajistí ostrý obraz i za deště, a automatické odmlžování.

Mezi vestavěné funkce analýzy obrazu patří detekce pohybu a funkce Advanced Gatekeeper, které umějí zajistit, aby kamera detekovala objekt v určené oblasti a automaticky jej přiblížila. Díky rozhraní pro programování aplikací Application Programming Interface nabízí tato kamera i významné možnosti pro inteligentní aplikace pro zpracování obrazu od třetích stran.

Doporučená cena činí 81 tisíc Kč.

Úvodní foto: Axis


Komentáře