Efektivitu virtuálních zákaznických center vylepšuje nový nástroj od firmy Avaya – třeba prací z domova

Vydání nové verze sady desktopových aplikací určené pro zákaznická centra oznámila firma Avaya. one-X Agent podle výrobce obsahuje významná vylepšení, která zvyšují produktivitu a nákladovou efektivitu současných virtuálních zákaznických center a umožňují pracovat flexibilněji.


 Mezi tato vylepšení patří např. zjednodušené uživatelské rozhraní, vestavěné video a zlepšené možnosti nasazování aplikace.
One-X Agent dává operátorům pracujícím z domova, z centrály či ze vzdálené lokace jednoduše použitelné rozhraní s rychlým přístupem ke všem pokročilým funkcím, jež jsou nezbytné pro poskytování zákaznických služeb nejvyšší kvality. Díky přístupu přes počítač operátora umožňuje podnikům jednoduše rozšířit kvalitu zákaznických služeb na úrovni centrály mezi všechny pracovníky i příslušné odborníky bez ohledu na jejich umístění.
Mezi vylepšení zvyšující produktivitu patří přepracované uživatelské rozhraní, s nímž operátoři lépe spravují souběžné interakce se zákazníky. To pomáhá zjednodušit správu pracovního úkolu pro uživatele a současně odpovědět více dotazů při prvním kontaktu se zákaznickým centrem. Uživatelské rozhraní rovněž obsahuje nové funkce, jako např. integrovaný seznam kontaktů s funkcemi „click and call" a „drag and drop", pro konferenční hovory a přesměrování, takže operátoři mají efektivnější prostředky pro kontaktování správných odborníků a jejich zapojení do interakcí se zákazníkem.
„Výrobky jako one-X Agent umožňují zaměstnancům pracovat z domova stejně efektivně jako z pracoviště," řekla Jirina Yates, marketingová ředitelka pro oblast EMEA společnosti Avaya. „To znamená, že mají lepší prostředky jak pro splnění požadavků zákazníků, tak i pro sladění svého osobního a pracovního života."
Virtuální podstata one-X Agent dává firmám pomocný nástroj pro začlenění operátorů a příslušných odborníků podle jejich znalostí, nikoli podle jejich lokace. Například, operátor s aplikací one-X Agent potřebuje jen notebook a připojení přes VPN a může flexibilně pracovat odkudkoliv a rychle se začlenit do činnosti zákaznického centra. one-X Agent používá pro přístup k podnikovým nástrojům spolupráce platformu Avaya Aura Communication Manager.Komentáře