EMC IT Operations Intelligence 9.0 mění možnosti správy virtuálních datových center

Společnost EMC Corporation ve čtvrtek oznámila uvedení verze 9.0 svého řešení ITOI, určeného k efektivní a účinné správě virtuálních datových center a cloudových prostředí.

EMC IT Operations Intelligence 9.0 mění možnosti správy virtuálních datových center


Řešení ITOI 9.0 rozšiřuje možnosti správy systému VMware vCenterTM Server a využití jeho bohatých informací k poskytování uceleného a jednotného pohledu na celou infrastrukturu virtuálního datového centra, včetně komplexních relací mezi fyzickými a virtuálními síťovými, výpočetními a úložnými prvky. Správným chápáním těchto relací a rychlým zpřístupňováním podkladových informací zkombinovaných z různých zdrojů do jediného přizpůsobitelného zobrazení urychluje řešení ITOI 9.0 identifikaci a řešení problémů, které konvergované týmy správců potřebují k zajišťování dostupnosti nepostradatelných aplikací a služeb.

Funkce řešení ITOI 9.0 významně rozšiřují a vylepšují informovanost a schopnost uceleného pohledu IT provozních týmů na virtualizovaná datová centra a cloudová prostředí, čímž zjednodušují jejich správu a usnadňují práci operátorům. Řešení ITOI 9.0 využívá pokročilé funkce a možnosti nástrojů EMC Service Assurance Manager, IP Availability Manager, Server Manager a MPLS Manager a vytváří s jejich pomocí výkonné a sjednocené řešení pro správu.

Mezi klíčová technologická fakta patří například podrobné informace pro provozní správu prostředí VMware, včetně dostupnosti napříč doménami a analýzy možného dopadu pro všechna úložiště v prostředích VMware, a úplná analýza možného dopadu na úrovni virtuálních počítačů. Poskytuje také podrobný pohled na připojení a relace mezi jednoduchými i distribuovanými virtuálními přepínači a sítěmi a také schopnost chápat, jak problémy ve virtuálních přepínačích a virtuálních sítích ovlivňují virtuální počítače a virtualizované aplikace.

Úvodní foto: © Andrea Danti - Fotolia.com


Komentáře