Epam Systems pořád roste

Už rok funguje v Česku zastoupení společnosti Epam Systems. Pracuje pro ni sto lidí a další budou přibývat.

Epam Systems pořád roste


Epam Systems dodavatel IT produktových řešení a představitel softwarového inženýrství před rokem otevřel v České republice kanceláře v budové pražské City Tower.  Pro investici, jejímž cílem je vytvořit v České republice důležité delivery centrum pro podporu zákazníků z celého světa, byla Praha vybrána zcela záměrně. Důvody byly jednoduché – strategická poloha a místní talentovaní lidé.

Jeden rok po otevření kanceláří v Praze má Epam Systems Česká republika okolo stovky zaměstnanců. V příštích letech se očekává, že jejich počet velmi rychle poroste stejně jako počet podporovaných zákazníklů.

„Roční zhodnocení potvrdilo správnost našeho rozhodnutí. Delivery centrum Epam Systems Česká republika nám velmi významně pomáhá s podporou našich zákazníků, pohybujících se zejména v oblasti finačních služeb a farmacie.V následujících letech plánujeme nastartovat spolupráci s místními technickými univerzitami s cílem přispět k rozvoji zdejších talentovaných lidí a nabídnout jim možnost růstu v naší společnosti,“ říká Felix Kislik, viceprezident Epam Systems. „Naší společnosti to zase dává tolik potřebnou podporu pro dosažení obchodních cílů v České republice.“

 „Od počátku jsme stáli o to, aby firma Epam Systems, která patří mezi přední dodavatele produktových řešení, měla svou pobočku také v České republice. Jsme moc rádi, že se společnosti u nás daří a roste a je spokojená s kvalifikovanými českými pracovníky zejména na pozicích softwarových vývojářů či analytiků,“ říká Karel Kučera, generální ředitel agentury CzechInvest, která  pomohla při příchodu společnosti do České republiky. 

Úvodní foto: © pressmaster - Fotolia.com


Komentáře