Epson získal v projektorech třetinu trhu

Epson dosáhl v první polovině tohoto roku 30% podílu na trhu v České republice a stal se nejprodávanější značkou mezi projektory. Dosažením vedoucí pozice před ostatními výrobci potvrdil svou celosvětovou pozici lídra, kterou udržuje každoročně od roku 2001.

Epson získal v projektorech třetinu trhu


V první polovině roku 2016 se prodalo 4 043 kusů projektorů Epson, což ve srovnání se stejným obdobím loňského roku znamená nárůst o 10 %. Informace vyplývá z oficiálních dat analytické společnosti Futuresource Consulting zabývající se průzkumem trhu.

„Na nárůstu prodejů se velkou měrou podílejí projektory s rozlišením WUXGA a projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností. Za prodejním úspěchem stojí i nedávné sportovní události, zejména MS v hokeji a Euro 2016, kdy významně rostl zájem o velkoplošnou projekci sportovních přenosů, uvedl Roman Vejražka, Business Account Manager, zodpovědný za projektory ve společnosti Epson Europe.

Naším cílem je každý rok posilovat vedoucí pozici. Snažíme se naslouchat potřebám a reagovat na aktuální trendy. Například technologie, které jsou dostupné a umožní zákazníkům ovládat dotykem prstu jejich počítač přímo na jejich pracovním stole,“ dodal Roman Vejražka.

Úvodní foto: © Epson


Komentáře