ERP iScala od Epicoru nově nabízí zdokonalenou mobilní funkcionalitu

Novou verzi svého řešení iScala pro plánování podnikových zdrojů (ERP) představila společnost Epicor. Varianta 2.3 SR3 podle výrobce nabízí efektivnější řízení či zdokonalené mobilní funkce.


Novinkou jsou i tři moduly, které vylepšují podnikové procesy a přináší vyšší transparentnost jednotlivých zakázek: Účtování rozpoznaných výnosů z projektů a smluv, Rozšířená kontrola úvěru zákazníka a Nástroj pro kontrolu obchodních transakcí.

Prvně jmenovaný je navržen pro zákazníky využívající moduly Správa smluv a Řízení projektů a určuje podmínky, za jakých dojde k vyčíslení příjmů a výdajů. Modul Rozšířená kontrola úvěru zákazníka uvádí několik zdokonalených funkcí, které umožňují organizacím definovat pravidla pro ověřování a schvalování úvěru. Nástroj pro kontrolu obchodních transakcí (BTCE) zahrnuje novou sadu funkcí umožňujících zákazníkům řídit konkrétní podnikové transakce nebo podnikové události v rámci procesů řízení prodeje, nákupu a služeb. Rozšířená podpora správy licencí (LC) například umožňuje společnostem řídit, kdy, proč, v jakém množství, od koho a komu lze prodat nebo koupit konkrétní produkty nebo suroviny.

„Prostřednictvím nových funkcí, jako je zrychlené zádavání objednávek přes šablony, integrace mobilních servisních služeb či fakturace na základě událostí v modulu Správa smluv, pomáhá toto výkonné řešení podnikům dosáhnout vyšší efektivity práce, a tím i zodpovědně plnit poptávky v době zotavování ekonomiky,“ říká Matt Muldoon, viceprezident produktového marketingu společnosti Epicor.Komentáře