ERP optimalizované pro mobily má J.K.R.

Aplikaci Byznys Mobile, která nabízí plnohodnotný interaktivní přístup k datům v informačním systému Byznys ERP, představila firma J.K.R.

ERP optimalizované pro mobily má J.K.R.


Je určená pro mobilní telefony a tablety s platformami Android, iOS i Windows a umí pracovat i bez internetového připojení – synchronizace dat pak proběhne při nejbližším přechodu do on-line režimu.

Zaměstnanci, včetně managementu, obchodníků či servisních techniků, kteří tráví větší část pracovní doby mimo kancelář a potřebují být neustále informováni o důležitých aspektech prodeje, změnách cen pro konkrétní zákazníky, o platební morálce odběratelů i o plnění obchodních plánů, tak podle výrobce mohou s informačním systémem efektivně pracovat odkudkoliv.

Využití Byznys Mobile podle výrobce:

  • Management – zobrazení libovolného datového podkladu ve formě tabulky, grafu či textové informace napříč celým informačním systémem, sledování platební morálky odběratelů, hodnocení výkonu obchodních zástupců.
  • Obchodní zástupci – standardní obchodní činnosti, pořizování přijatých objednávek s možností prezentace výrobků přímo u zákazníka, zapisování informací o schůzkách, editování informací o zákaznících v CRM, kontrola platební morálky.
  • Servisní technici – servisní protokol, napojení na mapové podklady, tvorba fotodokumentace, přístup k informacím o zákaznících a výrobcích.
  • Marketing – interaktivní prezentace katalogu zboží, pořizování a editace informací v CRM přímo v terénu, monitoring aktivit a sledování plnění marketingových plánů.

 

Úvodní foto: © kromkrathog - Fotolia.com


Komentáře