Eset slučuje více produktů pod jednu licenci, je to cenově výhodnější

Speciální licencování svých řešení prostřednictvím čtyř balíčků nabídne zájemcům Eset. V rámci jednoho setu obdrží uživatelé více bezpečnostních produktů za výhodnější cenu.


Součástí licence při nákupu produktů Endpoint Antivirus, Endpoint Security, Secure Business a Secure Enterprise jsou v závislosti na stupni ochrany firewall a antispam, ochrana pracovních stanic, mobilních zařízení, souborových serverů, poštovních serverů a Gateway serverů.

Firemní zákazníci získají tyto produktové balíčky nově za výhodnější cenu, než kdyby pořizovali produkty v nich obsažené samostatně.

 

  • Endpoint Antivirus zaručuje antivirovou a antispywarovou ochranu pro společnosti všech velikostí. Používá pokročilé technologie a funkce, jako je skenování technologií cloud, kontrola zařízení a vzdálená správa klientských stanic. Mezi jeho hlavní výhody patří nízké systémové nároky při nadstandardní ochraně koncových zařízení, vzdálená správa pomocí nástroje Remote Administrator a síťová stabilita a rychlost.

Součástí tohoto balíčku je Endpoint Antivirus, ochrana mobilních zařízení, souborových serverů a pracovních stanic.


  • Endpoint Security zabezpečuje kompletní ochranu firemních koncových zařízení. Antivirovou a antispywarovou technologii spojuje s firewallem, filtrováním obsahu webu a pokročilou vzdálenou správou. Mimo jiné nabízí i omezení přístupu na oblíbené internetové stránky a filtraci síťové komunikace prostřednictvím firewallu. Kontrola neautorizovaných médií a zařízení umožní plnou kontrolu dat ve firemní síti.

Součástí tohoto balíčku je Endpoint Antivirus, ochrana mobilních zařízení, souborových serverů, pracovních stanic, firewall a antispam.


  • Secure Business chrání všechny počítače, notebooky, mobilní zařízení, souborové a poštovní servery. Zneškodní e-mailové hrozby již na úrovni serveru předtím, než infikují operační systém. Na základě technologie ThreatSense odfiltruje na poštovních serverech nevyžádanou poštu a škodlivý kód ještě předtím, než se dostane do poštovních schránek uživatelů. Mail Security tak doplňuje další bezpečnostní prvky sítě a tvoří první obrannou linii.

Součástí tohoto balíčku je Endpoint Antivirus, ochrana mobilních zařízení, souborových serverů a pracovních stanic, firewall a antispam a ochrana poštovních serverů.


  • Secure Enterprise poskytuje nejvyšší možnou úroveň ochrany. Chrání http/FTP komunikaci na Internet Gateway serveru a všechna další serverová i koncová zařízení ve firemní síti. Jako jediný produkt z celé řady chrání HTTP a FTP gateway servery před známými i nově vznikajícími škodlivými kódy. Mezi výhody patří nízké systémové nároky, díky kterým se Gateway Security hodí pro zařízení s velkým tokem dat.

Součástí tohoto balíčku je Endpoint Antivirus, ochrana mobilních zařízení, souborových serverů a pracovních stanic, firewall, antispam a ochrana poštovních serverů a Gateway serverů.Komentáře