Extrémně výkonné úložiště podporující 16Gb Fibre Channel má Fujitsu

Pro kritické aplikace je určeno nejnovější úložiště Eternus DX S2, které Fujitsu optimalizovalo právě na nejvyšší možný výkon.


Novinka podle výrobce nabízí nejvyšší rychlost přenosu dat - jako první prý uvádí na trh produkt, který firmám dovoluje připojit se k storage systému přes hostitelské rozhraní Fibre Channel rychlostí až 16 Gb/s. Své uplatnění najde úložiště například jako konsolidované řešení úložných sítí SAN nebo pro rozsáhlé projekty virtualizace serverů.

Aby mohly firmy nasadit tak citlivé programy, jako je třeba zpracování on-line transakcí, vylepšil výrobce u svých úložných systému reakční dobu a minimalizoval prodlení přenosu prý téměř na úroveň reálného času. Dosáhl toho například zvětšením paměti cache, která nyní například u modelu Eternus DX8700 přesahuje hranici jednoho terabajtu.

Zdokonalené algoritmy pro automatizované ukládání dat do více vrstev (tiering) zase optimalizují poměr rychlosti ukládání dat, kapacity a nákladů. Nové funkce dovolí i předvídatelnější správu.Komentáře