Firewall s gigantickou propustností 110 Gb/s nabízí Check Point

Zařízení řady 21600, které uživatelům poskytuje extrémně vysokou propustnost až 110 Gb/s a má velmi nízkou latenci, uvedl na trh Check Point Software.


Díky těmto vlastnostem je vhodný pro prostředí orientované na transakce a pro velké podniky.

Zařízení 21600 využívá architekturu softwarových modulů (výrobce je označuje jako softwarové blady), která umožňuje společnostem škálovat bezpečnostní platformu tak, aby vyhovovala současným i budoucím požadavkům.

Zákazníci mohou konsolidovat jakoukoli kombinaci ochrany - firewall, VPN, IPS, Application Control, Mobile Access, Data Loss Prevention, Anti-Bot, Identity Awareness, URL Filtering, Anti-spam, Antivirus, Advanced Networking a Acceleration & Clustering - na jedné multifunkční bráně.

Zařízení 21600 nabízí propustnost firewallu 75 až 110 Gb/s a latenci pod pět mikrosekund, a to díky technologiím využívajícím více jader a bezpečnostní akceleraci. Zařízení 21600 má výkon 3 300 jednotek SPU (SecurityPower), což je o třetinu více než předchůdce.

 

Vlastnosti zařízení Check Point 21600 podle výrobce:

  • Vysoký bezpečnost a výkon – Nabízí maximální bezpečnost a dostupnost kritických podnikových aplikací při propustnosti firewallu 75 až 110 Gb/s.
  • Vysoká hustota portů – Obsahuje vysokou hustotu portů (až 37 portů) a umožňuje snadno zabezpečit velice různorodé síťové prostředí.
  • Vylepšení pro prostření s nízkou latencí – Volitelný Security Acceleration Module poskytuje velmi nízké zpoždění (pod pět mikrosekund) a zvyšuje propustnost firewallu (až 110 Gb/s) pro vysoký výkon v prostředí orientovaném na transakce.
  • Optimalizováno pro Software Blade Architecture – Dostupné s několika předdefinovanými softwarovými balíčky pro rychlé nasazení. Může být také konfigurováno na základě zákazníkových potřeb a výběru jednotlivých Software Blades.


Komentáře