Flexibilitu datových sítí včetně pokročilé podpory virtualizace vylepší nové produkty od HP

Uvedení nových síťových produktů a služeb založených na flexibilní architektuře FlexNetwork, oznámila společnost Hewlett-Packard.


Pro standardní síťovou infrastrukturu je charakteristický nedostatek flexibility, ta je však dnes nezbytná pro lepší podporu virtualizovaných infrastruktur, pro maximální šířku pásma vyžadované náročnými multimediálními aplikacemi či pro škálovatelnost související s narůstajícím počtem připojených mobilních zařízení.

Nová řešení HP nabízejí vylepšenou podporu virtualizace i multimediálních a mobilních aplikací uvnitř firem při snadné migraci na novější internetové protokoly, 10Gb ethernetové (GbE) síťové standardy a virtualizované služby napříč jednotlivými pobočkami. Jde o tato řešení:

  • FlexFabric pro datová centra zahrnuje nový 10GbE HP 5900 rackový přepínač a aktualizovanou verzi modelů série HP 12500, které uživatelům nabízejí zvýšení rychlosti komunikace mezi servery až o 80 %.
  • FlexCampus založený na nových stohovatelných přepínačích HP 3800 poskytuje až o 450 % vyšší výkon a novou referenční architekturu pro kampusy. Sjednocuje kabelové a bezdrátové sítě, aby zajistil maximální mobilitu a plynulý běh náročných multimediálních aplikací.
  • Rozšířené portfolio nových virtualizovaných servisních modulů FlexBranch s technologií VMware a Citrix pomáhá urychlit poskytování jednotlivých aplikací pobočkám a přitom ušetřit 21 % provozních nákladů.
  • FlexManagement s integrovaným filtrováním přístupů z mobilních sítí (NAC, Network Access Control) v rámci produktu HP Intelligent Management Center 5.1 sjednocuje firemní politiku přístupu k mobilním zařízením a zároveň chrání IT infrastrukturu před mobilními hrozbami.


Komentáře