Projekt FreeApp: Široký výběr aplikací zdarma

Internetový projekt FreeApp, za kterým stojí organizace FreeNew.net, je zaměřen na nabídku bezplatných aplikací uživatelům a jejich co nejsnazší instalaci.


Nabídka projektu FreeApp je rozdělena podle použití aplikace, od webových prohlížečů, komunikačních nástrojů, bezpečnostních řešení přes kancelářské balíčky a systémové nástroje až třeba po vypalovací software, aplikace pro práci s multimédii a benchmarkovací nástroje. Tyto kategorie mohou sloužit také jako přehledný katalog toho, jaká řešení jsou zdarma vůbec k dispozici, zahrnuty jsou zejména nejpopulárnější a osvědčené bezplatné aplikace a to jak z oblasti open source, tak zde lze najít i proprietární programy s plnou funkcionalitou dostupné bez poplatků, ne ovšem omezený shareware, jako na jiných podobných webech.

Stačí si jen vybral požadované programy, stáhnout instalační utilitu a počkat na download zvoleného softwaru, který probíhá automaticky v podobě jednoho velkého balíku aplikací, jež jsou pak hromadně nainstalovány a mají uživateli ušetřit jeho práci a čas. Podle správce projektu je nabízený software bez virů, spywaru, malwaru či addwaru.

Projekt FreeApp je zatím ve fázi beta a o svoje postřehy a případné požadavky se můžete podělit s jeho tvůrci či ostatními uživateli na diskusním fóru, které je jeho součástí.

Zdroj: IT News.skKomentáře