Helios Red je možné zakoupit v Alze

Ekonomický systém Helios Red z produkce Asseco Solutions je od letošního léta možné zakoupit i prostřednictvím společnosti Alza.

Helios Red je možné zakoupit v Alze


Helios Red je určený pro komplexní zpracování podnikových agend malých a středních firem a podnikatelů.  Díky množství specializovaných funkcionalit se systém vždy přizpůsobí potřebám firmy, bez ohledu na její velikost a oborové zaměření. Je užitečným pomocníkem i pro účetní kanceláře a daňové poradce.

Alza.cz prodává tento ekonomický systém prostřednictvím svého e-shopu, kde si zájemce vybere jednu z nabízených produktových řad, které jsou rozčleněny podle ročního obratu firmy zákazníka. V nabídce je i speciální řada pro velkoobchody. „Zákazník má možnost systém kdykoli povýšit s ohledem na obrat nebo rozsah modulů a funkcí, a to již přímo u producenta,“ upozorňuje Pavel Štěpán, manažer obchodu Helios Red.

Společnost Alza.cz jej má ve svém sortimentu od počátku letošního léta. Prodej je realizován elektronickou formou. To znamená, že zákazník jej po zaplacení přímo stáhne ze stránek e-shopu Alzy do svého počítače.

Úvodní foto: © Helder Almeida - Fotolia.com


Komentáře