Hlasujte v anketě ChannelWorld Awards 2013

Dne 9. září se opět otevřelo hlasování v anketě ChannelWorld Awards o IT distributory a výrobce roku 2013, kterou pořádá vydavatelství IDG pod metodickou záštitou výzkumné agentury IDC. Prodejní a distribuční kanály ICT a spotřební elektroniky zhodnotí vzájemnou obchodní spolupráci za uplynulý rok.

Hlasujte v anketě ChannelWorld Awards 2013


Prostřednictvím webu www.channelworld.cz/awards-2013 resp. www.distributorroku.cz mohou od 9. 9.2013 do 31. 1. 2014 čeští a slovenští prodejci a dodavatelé služeb a čeští zástupci distributorů i výrobců v oblasti ICT a spotřební elektroniky volit vítěze v kategoriích:

Broadline distributor roku, Distributor s přidanou hodnotou roku, Specializovaný distributor roku a Výrobce roku v devíti produktových podkategoriích.

Poprvé je v rámci ChannelWorld Awards také otevřena nominace na titul Channel manažer roku 2013. Z top 5 nejčastěji nominovaných pak vzejde vítěz na základě konkrétního hodnocení největšími distributory.

Pro distributory mohou hlasovat výkonní zástupci prodejců a dodavatelů služeb stejně jako zástupci výrobců. Výrobcům roku dají svůj hlas prodejci a dodavatelé služeb i zástupci distribučních společností. Nominace na Channel manažera roku může udělit každý (za svou firmu však jen jednou).

Hlasovat můžete na webových stránkách ChannelWorldu.

Hlasování bude uzavřeno 31. 1. 2013. IDG a ChannelWorld vyhlásí výsledky ankety na slavnostním večeru, který se uskuteční v únoru 2014.

 

Úvodní foto: © littletroll - Fotolia.com


Komentáře