Honeywell nabízí čtečku otisků pro řízení přístupu

Honeywell přichází na trh s novým řešení pro řízení přístupu OmniAssure Touch. Čtečka urychluje vstup do uzavřené oblasti, protože namísto přikládání karty či telefonu probíhá autorizace dotykem prstu.

Honeywell nabízí čtečku otisků pro řízení přístupu


OmniAssure Touch podle výrobce chrání před útoky klonováním a opakováním pověření pomocí technologie zcela kompatibilní s protokolem OSDP Secure Channel Protocol (SCP) a nejnovějšími šifrovacími standardy DESFire EV2; čtečky vymazávají data šifrování a certifikátů při detekování manipulace se zařízením; jsou dostupné ve všech formátech s kapacitní dotykovou klávesnicí pro dvoufaktorové ověření.

Využití vidí výrobce zejména v podnikové a kritické infrastrukturní prostředí v celé řadě odvětví jako jsou průmysl, bezpečnost, vzdělávání, farmacie, utility a finance.

Sada čteček Honeywell OmniAssure zahrnuje technologii chytrých karet pro správu řízení přístupu, logický přístup (PC), ukládání biometrických šablon, parkování, ePeněženku a mnoho dalších aplikací vyžadujících spolehlivé čtecí a zapisovací karty.

Úvodní foto: Honeywell


Komentáře