HP představilo nejmenší multifunkční tiskárnu

HP uvedlo na tuzemský trh nejmenší multifunkční tiskárnu HP DeskJet Ink Advantage 3785. Jako prodejního pomocníka představilo také pohádkový projekt Mini Big Books zaměření na dětské čtenáře.

HP představilo nejmenší multifunkční tiskárnu


Služba Mini Big Books spojuje moderní technologie a čtivé příběhy. Dětem nabízí jedinečnou možnost vytvořit si svou vlastní pohádkovou knihu a stát se jejím hrdinou. Ambasadorkou projektu se stala herečka Aňa Geislerová, která projekt oficiálně představila v pražském zábavním parku Toboga, kde dětem a jejich rodičům předčítala různé pohádky.

V kouzelném světě Mini Big Books žijí mimozemšťané, kteří se červenají, malí obříci, co zbožňují mrkev, či Eskymáci, kteří zachraňují sněhové pokrývky ledovců. Děti na sebe mohou vzít podobu jakékoliv z nabízených postav. Kniha obsahuje barevné obrázky, které děti vtáhnou do děje a zároveň u nich probudí i zájem o četbu. Jak to celé funguje?

Děti mají na výběr z deseti krátkých pohádkových příběhů. Je jen na nich, který příběh zvolí a jakou hlavní postavou se rozhodnou stát.  Poté se jejich jméno automaticky dosadí do pohádky a už zbývá jediné – hotový příběh vytisknout a knihu složit. Pomocí jednoduchého návodu děti složí knihu samy nebo za pomoci rodičů a pohádkové čtení může začít.

 

Úvodní foto: HP


Komentáře