HP představuje nové stolní počítače

HP odhalilo komerční stolní počítače i tzv. all-in-one počítače, EliteDesk a počítače HP EliteOne typu AiO.

HP představuje nové stolní počítačeStolní počítače a počítače AiO tvoří téměř polovinu všech prodaných komerčních PC. HP své nové stolní počítače z řad HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO vybavilo řadou poprvé použitých prvků, a to jak u HP, tak i v rámci celého oboru:

  • Nově přestavěný počítač HP EliteOne 800 G3 All-in-One je prvním komerčním počítačem typu AiO se dvěma kamerami (přední a zadní) a s matným dotykovým displejem.
  • Zcela nový HP EliteDesk 800 G3 Tower je podle výrobce celosvětově nejvýkonnější komerční desktop nabízející nejvíce možností konfigurací a je také prvním komerčním PC certifikovaným pro VR.
  • Jeho menší sourozenec – HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini – je nejmenší desktop v byznys třídě, tvrdí výrobce, a také nejodolnější ultra small form factor desktop v byznys třídě od HP
  •  HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini 65W, stolní mini počítač
    si osobuje titul nejmenšího a nejvýkonnějšího desktopu v byznys třídě na světě. 

 

„Nejnovější řada stolních a AiO počítačů Elite bere v potaz vizi zaměstnavatelů, ale zároveň naslouchá i přáním zaměstnanců a spojuje design s výkonem,“ uvedl Benoit Bonnafy, vice prezident Business Personal Systems EMEA, HP Inc.

Více než 100 milionů používaných komerčních stolních počítačů je starších čtyř let, firmy jsou tak
o to zranitelnější vůči 200procentnímu nárůstu útoků na koncová zařízení, a už ani neposkytují výkonu a energetické úspory, které mohou nabídnout moderní zařízení.

Modelová řada HP EliteDesk 800 G3 – obsahující Tower, Small Form Factor (SFF) a Desktop Mini – je momentálně k dostání v ČR za cenu od 22 990 Kč.  HP EliteOne 800 G3 bude na českém trhu v nabídce od poloviny března za cenu od 29 990 Kč. 

Úvodní foto: HP

Galerie

Komentáře