HP rozdává hned dva úsměvy. Zatím jen v USA

Lidem, kteří jsou zoufale nekreativní nebo nemají čas nakupovat, možná vytrhne trn z paty nová služba TwoSm;)es by HP.

HP rozdává hned dva úsměvy. Zatím jen v USA


(PR článek)

Vybírat dárky k narozeninám, svátku či kterékoliv jiné významné události, znamená pro mnoho lidí naprosté utrpení. Lidem, kteří jsou zoufale nekreativní nebo nemají čas nakupovat, možná vytrhne trn z paty nová služba TwoSm;)es by HP.

Prémiová přání

Two Smiles kombinuje zcela neosobní nákupní poukázky s relativně příjemnými, osobními poukázkami. Vaše nenapravitelně romantická životní láska vám za tento dárek možná nepadne kolem krku, ale koncept si své místo ve světě určitě najde. „Mnoho spotřebitelů považuje nákupní poukázky za dárek, který je sice prostý, ale o to větší dojem udělá. Na trhu jsme viděli mezeru, a tak jsme je zkombinovali s klasickým narozeninovým přáním, které dodává dárku osobnější rovinu,“ říká Steve Sandwisch z marketingového oddělení HP.

Čtyři kroky

Celá služba z dílen funguje velice jednoduše a vytvořit přání vám zabere jen pár minut. V rozhraní na internetové adrese www.twosmiles.com si nejprve zvolíte grafickou úpravu celého přání. Na výběr je mnoho předdefinovaných šablon, které si můžete vyfiltrovat hned podle několika kritérií – podle příležitosti, ke které gratulujete (na výběr máte narozeniny, svatbu, promoci, den matek), stáří nebo pohlaví recipienta a dalších.

Druhým krokem je výběr obchodu, ve kterém můžete uplatnit poukázku. TwoSm;)es spolupracuje s dvacítkou společností v různých segmentech. Má obdarovávaný rád boty? Footlocker. Cestuje? Marriott. Nejste si jistí? Kmart. Zvolit si můžete zvolit z dvaceti obchodních řetězců, které mají pobočky po celých Spojených státech. Poté jen vyberete hodnotu poukazu, doplníte své jméno nebo přezdívku a totéž v kolonce recipienta. Následuje platba přes Pay-Pal či kreditní kartu a tisk. Nejlépe samozřejmě fungují tiskárny HP, protože k nim můžete koupit podkladový materiál přesně ve velikosti dárkové kartičky.

V tuhle chvíli aplikace nejlépe funguje na noteboocích HP (ale i jiných značek) a desktopech. Během několika týdnů až měsíců se dočkají i uživatelé mobilních zařízení. Kdy (a jestli vůbec) se služba TwoSmiles dostane k nám, to se zatím odhadnout nedá.

Úvodní foto: HP


Komentáře