HP uvádí na český trh Elitebook 6930p s téměř 24-hodinovou výdrží

Společnost Hewlett-Packard uvádí na český trh notebook HP EliteBook 6930p, který vydrží pracovat až 24 hodin na jedno nabití baterie. První nezávislé testy technologických médií jako je tuto informaci údajně potvrzují.


Pro dosažení uvedené hodnoty je HP EliteBook 6930p vybaven 80GB solid-state pevným diskem SSD, který má na baterie značný vliv, dokáže prodloužit jejich výdrž až o 7 procent a je výrazně rychlejší, a LED podsvícení displeje přináší další až 4 hodiny výdrže navíc. Počítač je vybaven nízkoenergetickým displejem s technologií Illumi-Lite a rozšiřující externí  vysokokapacitní 12-článkovou baterií.

Petr Trešl, marketingový manažer divize osobních počítačů HP Česká a Slovensko, k tomu dodává, že notebook údajně odolává nejen času, ale také extrémním podmínkám - prošel prý armádními testy spolehlivosti při krajních teplotách plus 60 °C a minus 29 °C a splňuje vojenský standard MIL-STD 810F, týkající se požadavků na vibrace, prašnost, vlhkost, nadmořskou výšku a vysoké teploty."

Bližší informace o tomto notebooku jsme již přinesli v článku HP má notebook s neuvěřitelnou výdrží baterie 24 hodin.Komentáře