Huawei má router na 5G

Router nabízí vysokorychlostní širokopásmové připojení a inteligentní funkce Dual-Link. Tento první 5G router je navržen tak, aby poskytoval silnější připojení jak mezi uživateli, tak i připojenými zařízeními. S využitím nového čipsetu Balong 5000 slouží router jako průlom v rozvoji a dostupnosti 5G éry.

Huawei má router na 5G


5G CPE Pro využívá Balong 5000, první multimodální čipovou 5G sadu na světě. Výkon čipsetu umožňuje routeru jako prvnímu zařízení využít komerční duální použití 4G i 5G sítí. To znamená, že pokud síla 5G signálu nebude dostatečná, router bude schopen využít připojení ke 4G. Nabízí také zpětnou kompatibilitu i se sítěmi 2G a 3G. Díky nové technologii Wi-FI 6 dokáže router vyvinout rychlost stahování až 4,6 GB/s v pásmu 6 GHz a až 6,5 GB/s ve spektru vysokofrekvenčního pásma mmWave.

Díky vysoké rychlosti a nízké latenci si tak spotřebitelé budou moct užívat ultra HD videa s rozlišením 8K nebo streamování i těch graficky nejnáročnějších VR her bez sebemenších problémů.

Router jako první 5G router nabízí aplikaci Huawei HiLink. HiLink je inteligentní platforma, která umožňuje routeru připojit se k jakékoliv síti jediným kliknutím a nabízí řešení pro propojení a spolupráci mezi všemi typy inteligentních zařízení. Díky kompatibilitě s protokolem WPS již není nutné zadávat heslo při připojení se na Wi-Fi. 

Úvodní foto: Huawei


Komentáře