Huawei vylepšil chytré hodinky i bezdrátová sluchátka

Pozornost Huawei se v Evropě odklání od chytrých telefonů k chytrým doplňkům. Nově tak výrobce představil Watch GT 2 Pro, coby vrchol řady Watch v prémiovém provedení. Watch Fit jsou první hodinky Huawei s hranatým displejem, které podporují škálu různých tréninkových režimů. A nová sluchátka FreeBuds Pro jsou nejnovějšími bezdrátovými sluchátky s možností bezdrátového nabíjení a s aktivním potlačením okolního hluku.

Huawei vylepšil chytré hodinky i bezdrátová sluchátkaHuawei Watch GT 2 Pro mají být tím nejvyšším modelem řady chytrých hodinek. Sklíčko hodinek je safírové, mělo by tak být odolnější proti škrábancům a titanové tělo dodává znamení luxusu.

Zadní část z keramiky umožňuje hodinky nabíjet bezdrátově, a to nejen z přibalené magnetické nabíječky, ale také jakoukoliv jinou bezdrátovou nabíječkou Qi nebo zpětným nabíjením z jiných zařízení. Hodinky vydrží při plném nabití ke dvěma dva týdnům bez přísunu energie.

Oproti předchozím modelům nabízí GT 2 Pro nejvyšší počet tréninkových režimů, mezi nejnovější přírůstky patří možnost detailního sledování výkonu při lyžování a při golfu. Fotografické nadšence potěší možnost využít chytrých hodinek místo spouště fotoaparátu (pouze u telefonů Huawei a Honor). Samozřejmostí jsou různé možnosti jedmosměrných notifikací, hudební přehrávač, informace o počasí, měření okysličení krve a sledování stresu.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit kombinují nejlepší funkce s neobvyklým vzhledem, čtyřmi barevnými provedeními, vyměnitelnými pásky a více než 130 různými ciferníky. Watch Fit vydrží při běžném využití až deset dní a nabízejí animace ke dvanácti rychlým tréninkovým aktivitám, které mají za úkol posílit celé tělo uživatele. Kromě toho zvládnou Watch Fit sledovat 96 různých sportů a podávat o nich podrobné informace prostřednictvím hodinek a přidružené aplikace Zdraví od Huawei. Využívají k tomu různé senzory včetně snímače měření okysličení krve a měření tepu.

Chytré funkce těchto hodinek pak zahrnují vestavěný GPS modul, hudební přehrávač, dálkové ovládání spouště fotoaparátu na chytrých telefonech Huawei, nebo funkci hledání spárovaného chytrého telefonu.

Sluchátka Huawei FreeBuds Pro jsou plně bezdrátová sluchátka s aktivním potlačení hluku. Mají 11mm elektromagnetické měniče a vydrží 4,5 hodiny přehrávání hudby nebo 3,5 hodiny telefonních hovorů se zapnutým potlačením okolního hluku, pouzdro s baterií a bezdrátovým dobíjením dokáže tento čas navýšit až na 20 hodin poslechu nebo 16 hodin telefonování. Při vypnutí funkce zvukové izolace se výdrž baterie může navýšit až na 30 hodin přehrávání hudby.

Aktivní potlačení hluku nabízí tři různé režimy, přičemž v tom nejvýkonnějším zvládne ubrat okolnímu hluku až 40 dB. Když naopak potřebuje uživatel poslouchat své okolí, jedním stisknutím stopky sluchátek začne trojice mikrofonů ve sluchátkách propouštět okolní zvuky přímo do uší uživatele.

Všechny tři produkty budou dostupné na českém trhu, už nyní je lze předobjednat. Huawei Watch GT 2 Pro budou k dostání za cenu 7 999 Kč, Watch Fit za 2 999 Kč a sluchátka FreeBuds Pro za 4 999 Kč. 

Úvodní foto: Huawei

Galerie

Komentáře