HyperX začíná dodávat mechanické herní klávesnice se spínači HyperX Aqua

Mechanické klávesnice Alloy Origins a Alloy Origins Core jsou vybaveny novými taktilními mechanickými spínači HyperX Aqua, které nabízejí vysokou rychlost reakce a dlouhou životnost 80 milionů stisknutí.

HyperX začíná dodávat mechanické herní klávesnice se spínači HyperX Aqua


Obě klávesnice mají klávesy se samostatným RGB podsvícením, které umožňuje rozlišit funkce kláves, vytvářet zajímavé světelné efekty a nastavit pět úrovní jasu pro různé světelné podmínky. Klávesnice Alloy Origins je již v prodeji a během pár měsíců ji bude následovat klávesnice Alloy Origins Core bez numerického bloku.

Herní klávesnice Alloy Origins a Alloy Origins Core mají tělo z hliníkové slitiny používané v leteckém průmyslu, jsou podporovány programem HyperX Ngenuity s funkcemi pro přizpůsobení podsvícení jednotlivých kláves, volbu světelných efektů a nastavení klávesových maker. Kabel s konektory USB-C a USB-A se dá u obou modelů odpojit.

Klávesnice Alloy Origins mají nastavitelný herní režim, který umožňuje zablokovat nechtěné klávesy nebo vytvářet klávesová makra, ukládat je do knihovny maker a přiřazovat jednotlivým klávesám.

Úvodní foto: HyperX


Komentáře