ICQ 7.4 prohlubuje integraci se sociálními sítěmi

Společnost ICQ v uplynulém týdnu uvolnila svého komunikačního klienta ve verzi 7.4, která nabízí mimo jiné inovovaný nástroj historie zpráv, konektivitu s Facebook Chatem a možnost pokročilého vyhledávání.


ICQ 7.4 přichází s vylepšenými komunikačními volbami. Mezi novými funkcemi tak mohou uživatelé najít:

Nástroj Historie zpráv – Rychlejší přístup k historii ICQ zpráv s každým kontaktem. Uživatelé mají také přístup k historii své komunikace z okna zpráv. Celá historie je ukládána chronologicky a automaticky. Nové rozhraní a zabudované filtry nabízejí snadnou navigaci a plnou podporu vyhledávání, ať už hledáte slovo, frázi, chat skupinu, emotikon či flash animaci tZer.

Nové okno zpráv – Inovované okno zpráv má nyní nabídnout snazší přístup k často používaným komunikačním volbám, jako jsou, chat, SMS, Audio & Video. Uživatelé si mohou také vybrat historii zpráv, přidat přátele, zahájit chat s více přáteli nebo je pozvat ke hře na ICQ online game portálu – vše dostupné z okna zpráv.

Pokročilé vyhledávání – ICQ 7.4 umožňuje uživatelům vyhledat nové kontakty a vidět, kdo jsou jejich vzájemní přátelé. Nové rozhraní má umožnit snáze vyhledat přátele, pomoci rozšířit sociální okruh a umožňuje poslat zprávu a začít chatovat přímo z výsledků vyhledávání.

Tvorba fotografií – Jednoduchý způsob aktualizace profilových fotografií – kliknutí na profilové obrázky umožní uživatelům je vytvořit a zvolit, zda se chtějí vyfotografovat pomocí webkamery, nahrát obrázek ze  souboru nebo vybrat avatara z galerie obrázků. Uživatelé si mohou také rychle překontrolovat svoje audio & video zařízení a ověřit si, zda kamera, mikrofon a reproduktor jsou v pořádku.

Verze ICQ 7.4 dále vylepšuje uživatelskou messagingovou službu a prohlubuje nabídku ICQ v oblasti sociálního messagingu včetně konektivity pro Facebook Chat čerpající ze sociálních sítí jako Facebook, twitter, YouTube a flickr.Komentáře