IFS nabízí ERP už předinstalované na hardwaru Oraclu

Řešení IFS-in-a-Box, kdy je podnikový informační systém IFS Aplikace předinstalovaný na hardwarovém zařízení Oracle Database Appliance, uvedlo na trh IFS. To má podle tvůrců ušetřit peníze i čas nezbytný k implementaci a nastavení celého systému.


Zákazníci řešení IFS-in-a-Box mohou  zakoupené zařízení Oracle Database Appliance  integrovat  do svého existujícího racku serverů a konfigurovat nastavení pomocí jedné ze šablon, které se dodávají přímo z výroby.

Novinka prý byla optimálně nakonfigurována, aby byla vhodná pro ty společnosti, které chtějí rozšířit kapacitu, navýšit počet uživatelů IFS Aplikací a zároveň udržet celkové investiční náklady na nízké úrovni.

Řešení se podle IFS hodí rovněž pro organizace, které vyžadují vysokou dostupnost, protože „in-a-Box“ umožňuje nastavit prostředí s převzetím služby při selhání.

 „Oracle poskytuje „best-practice šablony pro vysokou dostupnost, proto je možné instalovat a konfigurovat databázové prostředí v clusteru – Oracle databázi a clusterované úložiště pro IFS Aplikace –ve výrazně kratším čase. Aplikační prostředí a load balancing servery se také mohou instalovat a konfigurovat za kratší dobu, “ tvrdí   Dan Matthews, CTO společnosti IFS.Komentáře