Infor10 slibuje vyšší uživatelskou přívětivost

Společnost Infor ohlásila řešení Infor10, novou generaci podnikového softwaru, která se má oproti předchozím generacím vyznačovat větší uživatelskou přívětivostí pro běžné podnikové pracovníky a kompletním portfoliem odvětvově-specifických softwarových aplikací. Její součástí je Infor10 ION Suite, odlehčená middlewarová technologie, jež podle výrobce mění způsob řízení podnikového softwaru.


Komponenty ION propojují a integrují aplikace Infor i aplikace třetích stran a ukládají informace v běžném formátu a úložištích. ION umožňuje, aby informace, které proudí mezi aplikacemi, analytickými nástroji a sociálními médii, byly dostupné uživatelům z jejich desktopů, notebooků a mobilních zařízení.

Na rozdíl od konvenčního middlewaru není odlehčená ION technologie umístěna v horní vrstvě nad existujícími aplikacemi, ale integrována přímo v nich. Výsledkem je rychlejší, jednodušší a spolehlivější integrace. ION má umožňovat novým a existujícím Infor aplikacím a aplikacím od jiných výrobců pracovat jako ucelené řešení, přičemž podporuje tvorbu efektivních workflow a koncových podnikových procesů. Zároveň má i zvyšovat výkonnost systému a jeho upgradů.

Pracovní rozhraní Infor10 Workspace je podle slov výrobce navržen, aby nabídl co nejvyšší komfort a umožnil změnit způsob práce běžným podnikovým uživatelům.

Infor10 ION Workspace sjednocuje a prezentuje všechny relevantní informace pro každého individuálního uživatele na jeho obrazovce, včetně na rolích postavených workflow, úkolů a upozornění, kontextové obchodní inteligence, řízení událostí, spolupráce prostřednictvím sociální médií, vyhledávacích možností a průběhu obchodních aktivit.

ION rovněž umožňuje propojit bohatou funkcionalitu předních ERP řešení a dalších špičkových systémů pro specifická odvětí od společnosti Infor a její přidružené organizace Lawson Software.

Kompletní sada řešení Infor10 je zaměřena na letecký průmysl; automobilový průmysl; chemický průmysl; distribuci, údržbu, pronájem zařízení a další služby; potravinářské a nápojářské odvětví; výrobu; zdravotnictví; high-tech; pohostinství; strojírenství; a veřejný sektor.

Generace Infor10 poskytuje také flexibilní možnosti implementace, včetně platformy Infor10 CloudSite, která umožňuje zvýšit rychlost a pružnost celé organizace. Zákazníci mohou provozovat celé své řešení na Infor10 CloudSite nebo si ponechat klíčové podnikové systémy u sebe (on-premise) a provozovat jiné aplikace a služby v cloudu. Platforma Infor10 CloudSite se vyznačuje jednotným uživatelským rozhraním a zabezpečením, přičemž umožňuje dvouvrstvé, hybridní implementace.Komentáře