Inkoustové multifunkce speciálně vyvinuté pro menší firmy nabízí Epson

Tři nové A4 inkoustové multifunkční tiskárny, speciálně určené pro malé firmy, uvedla na náš trh společnost Epson.


Modely Stylus Office BX305FW Plus, BX630FW a BX935FWD podle výrobce nabízejí efektivní tisk, skenování, kopírování a faxování a také rozsáhlé možnosti připojení.

Vysoká rychlost tisku modelů BX630FW a BX935FWD umožní drobným podnikatelům zvýšení produktivity a velké zásobníky papíru s předním plněním pak eliminují nutnost častého doplňování papíru. Všechny modely této řady jsou navíc vybaveny rychlým automatickým podavačem dokumentů, který umožňuje rychlé skenování, kopírování i faxování.

Firemní finance šetří také samostatné zásobníky inkoustu DURABrite – stačí totiž vyměnit jen spotřebované barvy. Model BX935FWD navíc podporuje oboustranný tisk, umožňuje tak snížení spotřeby papíru a nákladů na tisk, kopírování a faxování až o 50 procent.

Modely BX630FW a BX935FWD lze také připojit po síti LAN i Wi-Fi a díky aplikaci Epson Connect je lze snadno použít k bezdrátovému tisku ze smartphonů a tabletů. Navíc lze tisknout z libovolného místa na světě – stačí zaslat dokumenty a obrázky emailem přímo do tiskárny.“

Tiskárny Epson Stylus Office BX305FW Plus, BX630FW a BX935FWD stojí 2 490 Kč, 3 864 Kč respektive 6 090 Kč včetně DPH.Komentáře