Inovovaný Backup Exec od Symantecu radí, jak při zálohování dat neudělat chybu

Aktualizaci softwaru Backup Exec 2010 uvolnila společnost Symantec. Uživatelům dovoluje zkrátit dobu instalace pomocí vylepšených průvodců, poskytuje v rámci produktu nová doporučení pro optimální obnovení dat v systémech Windows a podporuje další zálohované platformy včetně Microsoft SharePoint 2010.


„Nejnovější verze zkracuje dobu instalace přibližně o 20 %, čímž se zkracuje doba potřebná k obnovení důležitých obchodních dat a šetří čas a zdroje oddělení IT,“ říká Amit Walia, vicepresident of product management of Backup Exec ve společnost Symantec.

Nové funkce Backup Exec 2010 podle výrobce:

• Rychlejší instalace: Uživatelé mohou nainstalovat a nastavit software až o 20 % rychleji pomocí zjednodušených průvodců instalací a zálohováním.

• Podpora nových platforem: Software Backup Exec 2010 nyní podporuje platformy Microsoft SharePoint 2010, Exchange 2010 SP1 a SQL 2008 R2.

• Kratší doba obnovení: Modul doporučení upozorňuje zákazníky na nedostatky v jejich postupech zálohování prostředí SQL Exchange, SharePoint, Hyper-V a Active Directory a tím zajišťuje spolehlivější obnovení.

• Přívětivější prostředí pro uživatele: Integrovaná čtečka kanálů RSS poskytuje inovativní a jednoduchý způsob komunikace společnosti Symantec se zákazníky. Umožňuje rychlé sdílení informací a tím vytváří celkově přívětivější prostředí pro uživatele.Komentáře