Integrované služby obsahu, sociálních sítí i videa nabídl VMware

Zjednodušení spolupráce na obsahu a jeho doručení slibuje nové řešení Collaboration Bundle od VMwaru. Nabízí v jednom synchronizaci a sdílení souborů AirWatch Content Locker, podnikovou sociální síť Socialcast a řešení distribuce a sdílení videa AirWatch Video. Funguje na rozličných platformách včetně těch mobilních.

Integrované služby obsahu, sociálních sítí i videa nabídl VMware


V podstatě prý objevuje interní experty a spojuje aplikace i zaměstnance s obsahem, sociálními sítěmi a videovými službami, potřebnými pro efektivní práci.

Pro transformaci obchodních procesů, distribuci kolektivních vědomostí a ochraně citlivých informací a duševního vlastnictví integruje sada nástroje AirWatch Content Locker, Socialcast a AirWatch Video. Platforma rovněž sdružuje současné interní a cloudové úložiště informací a propojuje stávající záznamové systémy s bezpečnou sociální spoluprací.

 

Vlastnosti Collaboration Bundle podle VMwaru:

  • Shromažďování obsahu napříč novými a stávajícími, interními a externími úložišti, s mobilním přístupem a prevencí ztráty dat. Integrovaná platforma spojuje data se stávajícími systémy, úložišti, aplikacemi a pracovními postupy. AirWatch Content Locker přináší obsah z jednotlivých účtů či e-mailů do společného pracovního prostoru, aby je tak šlo použít mezi pracovními týmy, regiony a v rámci celé organizace. 
  • Propojení organizace s otevřenými kanály k vysílání informací v jakémkoli médiu a vytváření zpětné vazby pomocí odpovídajícího zapojení. Socialcast a AirWatch Video poskytují interaktivní médium pro sdílení textů, souborů, obrázků a videí, což je jednodušší než e-mailové přílohy. Současně umožňují obousměrnou komunikaci napříč organizací. Zaměstnanci pracující mimo kancelář dostávají v reálném čase přístup ke korporátním informacím, zprávám a zdrojům. Nápady a návrhy zaměstnanců se podporují skrze portály zpětné vazby.
  • Objevení odborníků v organizaci prostřednictvím sociálních sítí, konverzace v reálném čase umožňuje získání odpovědí na relevantní dotazy. Prostřednictvím Socialcastu a jednoduchého vyhledávání mohou zaměstnanci najít interní experty a získat rychlé odpovědi na své otázky - tím, že je pošlou konkrétním skupinám v organizaci. Sociální analytika pak poskytuje vhled do sociální komunity: zobrazuje doporučení pro zaměstnance, skupiny a obsah.
  • Propojení zaměstnanců a procesů s aplikacemi, systémy a pracovními postupy integrací služeb mobilní spolupráce do nových i stávajících aplikací. Pomocí integrace mezi AirWatch Connect Lockerem, Socialcastem, AirWatch Videem a s desítkami aplikací třetích stran mohou organizace jednoduše sdílet obsah a nápady, a to bez ohrožení bezpečnosti nebo ztráty integrity dat a kontextu historie.
Úvodní foto: VMware


Komentáře