Internetová TV Kuki mění styl

Chytrá internetová televize Kuki přichází v březnu ve zcela nové verzi. Zákazníkům umožní sledování oblíbených pořadů, aniž by museli znát televizní program a přesný čas vysílání. Každému uživateli maximálně přizpůsobí nastavení i nabídku obsahu. Nová Kuki bude dostupná ve více zařízeních, například v Apple TV, chytrých televizích od LG (operační systém webOS) nebo ve webových prohlížečích. Aplikace bude k dispozici tradičně v chytrých televizích s operačními systémy Android TV a Tizen. Brzy se nová Kuki stane také součástí set-top boxů.

Internetová TV Kuki mění styl


Tým vývojářů pracoval na nové verzi Kuki déle než rok.

„Chceme, aby Kuki byla nejinteligentnějším televizním prohlížečem. Zákazníkům nyní nabízí veškerý televizní obsah na jediné stránce. Zároveň jim poskytuje nezávislost na televizním programu,“ říká Marek Bukal, vedoucí vývoje Kuki.

Hlavní změnou je snadná orientace a vyhledávání v televizním obsahu. Už není třeba vědět, kdy a kde je konkrétní relace nebo film vysílán. Kuki se více zaměřila na tituly, které uživatelé mohou sledovat okamžitě a přehledně jim je v nabídce předkládá.

Novinkou je vyhledávání podle názvů pořadů, podle žánrů, uživatelského hodnocení, ale také podle jmen herců a tvůrců. Nová Kuki obsahuje téměř 34 tisíc titulů všech žánrů, tedy okolo 26 tisíc hodin televizní zábavy.

Aplikace nové Kuki pro jednotlivé typy zařízení budou postupně uvolňovány počínaje 25. březnem 2019. Již dnes mají všichni zákazníci možnost novou verzi Kuki vyzkoušet v rámci beta verze v internetových prohlížečích.

Mezi prvními aplikacemi nové Kuki bude dostupná verze pro webové prohlížeče a Android TV. Kuki je přenositelná mezi mobilními telefony, tablety, počítači a televizemi. Funguje ve všech zemích Evropské unie. 

Úvodní foto: Kuki


Komentáře