Internetový obchod Vltava.cz změnil majitele

Skupina českých internetových obchodů Kasa.cz a Obchodní-dům.cz se rozšíří o prodejní portál Vltava.cz, čímž chce doplnit své stávající portfolio produktů a posílit svou výsadní pozici na poli internetového obchodování.


Prodej internetového obchodu Vltava.cz, jenž nebyl schopný platit svoje pohledávky, je završením procesu, v rámci nějž kapitálový investor Milestone Partners společnost údajně stabilizoval. „Naší úlohu finančního investora chápeme jako splněnou a pro další růst a rozvoj společnosti jsme hledali vhodného strategického investora" uvedl Martin Pětivoký, managing director společnosti Milestone Partners.

„Hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli převzít e-shop Vltava.cz, je jeho tradice a zavedená značka. Jeho velmi dobré renomé dokazují i četné průzkumy znalosti a popularity českých internetových obchodů, ve kterých Vltava.cz zaujímá první místo, přičemž pro mnohé představuje téměř synonymum nákupu na internetu,“ vysvětlil Roman Novotný, předseda představenstva holdingu Kasa.cz a Obchodní-dům.cz.  „Převzetím navíc doplníme náš sortiment o nové oblasti a posílíme naši pozici na českém trhu internetových prodejců,“ dodal.

I přes období insolvence má Vltava.cz stále statisíce aktivních zákazníků. Nyní portál přechází do rukou velkého hráče na poli internetového obchodu, což má zákazníkům zaručit údajně nejen bezproblémové fungování e-shopu Vltava.cz, ale i rychlejší dodávky objednaného zboží, stejně jako řadu služeb s přidanou hodnotou. Sortiment internetového obchodu Vltava.cz má zůstat nezměněn.Komentáře