iPad od Applu má být v prodeji od dubna

Společnost Apple informovala o dostupnosti svého tabletu iPad a upřesnila datum jeho uvedení na trh. Oproti spekulacím o možném uvedení v březnu se tento termín tedy posouvá na duben.


iPad se má začít prodávat v on-line obchodě společnosti Apple na stránkách Apple.com konkrétně v sobotu 3. dubna, přičemž půjde o verzi bez podpory 3G (tedy pouze s modulem Wi-Fi v cenách od 500 do 700 dolarů), model schopný pracovat se sítěmi třetí generace by pak měl být dostupný o měsíc později. Příští pátek ovšem již mají začít předobjednávky na oba dva modely.

Uvedený termín ovšem platí jen pro americký trh a v dalších zemích, jako je Austrálie, Kanada, Velká Británie, Francie, Německo, Itálie, Japonsko, Španělsko a Švýcarsko, by se iPad měl začít nabízet později během dubna. Datum uvedení tohoto přístroje v ČR nebyl zatím upřesněn.

Detaily i iPadu najdete v našich dřívějších článcích Apple představil svůj tablet iPad. Je opravdu tak revoluční? či iPad: Kolik vydělá Apple na jednom prodaném tabletu?Komentáře