IT security Meeting 2015 ukáže nové směry v antimalwarových řešeních

Konference IT Security Meeting 2015, kterou pořádá společnost Auriga Systems za podpory magazínů Computerworld a Security World, nabídne nejnovější informace o pokročilých technologiích obsažených v produktech firem Eset, Kaspersky, McAfee a Novell. Akce se uskuteční ve dnech 19. - 20. 3. 2015 v Brně a Praze, a také 23. 4. 2015 v Praze.

IT security Meeting 2015 ukáže nové směry v antimalwarových řešeních


Konkrétně půjde o dvě samostatné akce, kdy mezi hlavní témata první z nich patří představení zcela nové generace antivirového řešení Eset pro firemní použití a novinek v portfoliu Novell, jejichž osvědčené řešení pro bezpečnou komunikaci a řízení identit lze efektivně využít v prostředí firem jakékoli velikosti.

Na samostatné akci v Praze se účastníci dozvědí o moderních technologiích pro boj s novodobými kybernetickými hrozbami v podání bezpečnostního řešení Kaspersky.

Druhá část prezentace pak bude zaměřená na představení technologie McAfee SIEM pro sběr a vyhodnocování logů a McAfee DLP pro ochranu citlivých informací před jejich únikem a jejich praktické využitelnosti v podnikovém prostředí.

Akce je po registraci na adrese obchod@aurigasystems.cz a následném potvrzení registrace zcela bezplatná.

Úvodní foto: Fotolia © kasto


Komentáře