J.K.R. představilo Byznys EVO, své nové ERP

Novou generaci podnikového informačního systému Byznys EVO představila firma J.K.R. podle výrobce je nástrojem pro komplexní řízení podniků a sledování ekonomických agend.

J.K.R. představilo Byznys EVO, své nové ERP


Novinka mimo jiné umožňuje plánování a řízení všech klíčových podnikových procesů. Rozsahem funkcí a vysokou variabilitou dokáže  Byznys EVO pokrýt potřeby organizací různého oborového zaměření -- od obchodních společností až po výrobní firmy.

Řešení je určené především pro středně velké i velké organizace, které kladou důraz na obchodní procesy, soustředí se na vysokou úroveň péče o zákazníky a mají desítky až stovky uživatelů v informačním systému.

Jde o vysoce technologicky velmi vyspělé škálovatelné řešení s podporou třívrstvé architektury a s možností rozložení zátěže mezi databázovým a aplikačním serverem. Řešení je plně přizpůsobené pro práci v cloudu, například v prostředí Microsoft Azure.

Systém  Byznys EVO byl vyvinut s důrazem na jednoduchost a snadné používání, byť se jedná o velmi komplexní a propracovaný software,“ doplnil Vladimír Králíček, generální ředitel J.K.R.


Úvodní foto: © kromkrathog - Fotolia.com


Komentáře