Jablocom představil Bluetooth telefon kombinující pevnou linku a mobil v jednom

Firma Jablocom představuje svůj stolní Bluetooth telefon BTP-06, pokračující v linii snadno ovladatelných stolních telefonů fungujících na bezdrátové technologii.


Stolní Bluetooth telefon je rozšířením mobilního přístroje v podobě stolního telefonu. Poté, co se poprvé spáruje s mobilním telefonem, automaticky se s ním spojí, kdykoliv se uživatel ocitne v jeho dosahu. Lze tak ovládat svůj mobil, tj. volat a přijímat hovory s pomocí tohoto stolního přístroje.  BTP-06 je schopen se spárovaným mobilem synchronizovat všechny příchozí i odchozí hovory, SMS, historii hovorů i kontakty. Jakmile uživatel se svým mobilem opustí jeho dosah, nezůstanou ve stolním Bluetooth telefonu uložena žádná data, čímž je zajištěna ochrana kontaktů.

Pro vyznavače pevných linek představuje Jablocom verzi BTP-06L , která kombinuje použití pevné linky a Bluetooth spojení. Tím se přístroj stává standardním telefonem s pevnou linkou s možností zároveň používat mobilní telefon. Lze tak doma nebo v práci používat jeden přístroj pro volání z pevné linky i z mobilu.

Stolní Bluetooth telefon je možné spojit s PC ovládat tak jeho nastavení, spravovat kontakty a historii hovorů. Ovládací software je zdarma dodáván spolu s telefonem.

Předností stolního Bluetooth telefonu podle výrobce je, že s ním údajně zvládne pracovat opravdu každý a ovládání je velmi intuitivní.Komentáře