K2 atmitec bude zahrnovat nativní podporu pro internetové obchody

Podle dohody dojde k propojení internetových řešení JetWeb od firmy MK solutions a informačního systému K2 až na úrovni jádra.


Dohodu o vzájemné spolupráci uzavřela se společností MK solutions firma K2 atmitec. Cílem je propojení internetových řešení JetWeb, zahrnujících elektronické obchody, webové prezentace apod, s informačním systémem K2 a jejich podpora přímo v jádru zmíněného IS.

Společnost K2 atmitec podle svých představitelů věří, že tato spolupráce nejen zjednoduší užívání internetového obchodu v IS K2, ale že také nabídne zákazníkům další potenciál pro jejich rozvoj.

„Přímou spolupráci s výrobcem IS K2 vnímáme jako ideální spojení, které zákazníkům přinese větší možnosti a komfort při správě elektronického obchodu a může přinést výrazné zlepšení zisků, či ušetření nákladů. Možnost této spolupráce vnímáme jako ocenění úspěchu našeho současného produktu. Zároveň přímá komunikace se zákazníky umožní naší společnosti poskytnout klientům kompletní servis, ať již se bude jednat o odborné konzultace, nebo o zpracování úprav na míru," řekl k vzájemné dohodě obou společností Vladimír Šenflok, ředitel MK solutions.Komentáře