Kdo zvítězil v soutěži o tiskárnu Canon?

Soutěž o barevnou laserovou tiskárnu Canon i-Sensys LBP5050n, která probíhala na našem webu uplynulý měsíc, má svého vítěze.


Stal se jím pan Jakub Laušman ze společnosti Ness Czech. Výhra mu byla slavnostně předána včera odpoledne v redakci Computerworldu. Správné odpovědi na soutěžní otázky byly následující:

1. Jak vysokých úspor by bylo možné podle studie 'Efektivnější řízení tisku - kontrola výdajů a dopady na životní prostředí' od konzultační společnosti CEBR dosáhnout díky efektivnímu tisku ročně v regionu EMEA ve veřejné správě?

c) 2,8 miliardy dolarů

2. O kolik je podle experimentu výzkumníků Sri H. Kurniawana a Panayiotise Zaphirise pomalejší čtení dvousloupcového textu z monitoru oproti stejnému textu vytištěnému na papíře?

b) O 28 %

3. Jaká je hladina hluku stroje i-Sensys LBP5050n v pohotovostním režimu?

a) 0 dB

Výherci tímto srdečně gratulujeme a těm, kteří tentokrát nevyhráli, přejeme úspěch v některé další soutěži, kterou pořádá Computerworld nebo jiný z našich sesterských webů.


Martin Noska, šéfredaktor webu Computerworld.cz (vlevo), předává tiskárnu Canon i-Sensys LBP5050n výherci soutěže, Jakubovi Laušmanovi ze společnosti Ness Czech (vpravo).Komentáře