Kerio Connect s podporou DKIM

Vydání nové verze e-mailového serveru Connect oznámilo Kerio. Varianta 8.2 přichází s podporou DKIM (DomainKeys Identified Mail), což vylepšuje zabezpečení e-mailové komunikace a také výrazně zvyšuje doručitelnost e-mailů.

Kerio Connect s podporou DKIM


Uživatelé také mohou v IM využívat skupinový chat. A konečně správci sítě nově uzpůsobí politiku hesel pro lokální databázi uživatelů konkrétním potřebám.

Další novinky zahrnují třeba vylepšenou podporu CalDAV včetně sdílených kalendářů, možnosti delegování ohledně zasílání a přijímání e-mailů či vylepšenou funkcionalitu pro tablety.

Kerio oznámilo i novou generaci svých hardwarových UTM – Control Box 1120 a Control Box 3120. Integrují v sobě software Kerio Control a speciální hardware – a společně tak tvoří komplexní řešení pro zabezpečení firemních sítí.  

Control Box 1120 je desktopové zařízení s pasivním chlazením, oproti předchůdci s výkonnějším dvoujádrovým procesorem Intel, SSD diskem o kapacitě 32 GB či nižší spotřebou energie. Model 3120 má navíc osm gigabitových ethernetových portů a lze jej montovat do racku (1U).

Úvodní foto: © fotogestoeber - Fotolia.com


Komentáře