Kerio Mailserver je dostupný i jako hostovaná aplikace pro VMware

Virtuální zařízení MailServer je k dispozici i jako hostovaná aplikace služby VMware App on Demand beta v centrální nabídce virtuálních zařízení VMware Virtual Appliance Marketplace (VAM). Oznámila to firma Kerio.


Jako součást iniciativy VMware vCloud umožňuje služba VAM App on Demand koncovým uživatelům během několika minut v okně webového prohlížeče připravit a spustit virtuální zařízení MailServer VMware Ready Virtual Appliance.
Díky tomu se podniky podle výrobce mohou prostřednictvím prohlížeče okamžitě seznámit s funkcemi produktu - lze otestovat aplikaci WebMail i správu prostřednictvím WWW rozhraní, umožňující vytvořit a konfigurovat uživatele, skupiny a aliasy na testovací doméně.
Aby si uživatelé mohli produkt MailServer 6.7 Virtual Appliance vyzkoušet, lze si stáhnout jeho 30 denní neomezenou zkušební verzi, podporující VMware ESX Server, Workstation a Player. Produkt je lokalizován do 16 jazyků.
VMware Virtual Appliance Marketplace poskytuje dodavatelům softwaru zjednodušené podmínky pro distribuci aplikací optimalizovaných pro virtuální prostředí. Díky přidání funkce App on Demand beta a umístění zkušebních verzí softwaru na internetových serverech s možností využívat je na dálku v prohlížeči, usnadňuje i zkoušení nových koncepcí ze strany uživatelů. Kromě betaverzí aplikací, nabízených v rámci služby Apps on Demand, lze využít i poskytovatelů služeb VMware vCloud, poskytujících zkušební verze infrastruktury jako služby (IaaS) a umožňujících tak uživatelům, aby si v síti vyzkoušeli vlastní aplikace.Komentáře