Kingston a Spyrus chtějí společně vytvářet bezpečnější USB flash disky

Společnost Kingston Digital ohlásila, že se stala obchodním partnerem společnosti Spyrus, která se zabývá vývojem pokročilých metod hardwarového šifrování, autentizace a produktů k zabezpečení digitálního obsahu.


V důsledku nově vzniklého partnerství zakomponuje společnost Kingston Digital do svých USB flash disků Kingston DataTraveler patentovanou technologii Secured by Spyrus, aby vládním i soukromým organizacím po celém světě poskytla vyšší úroveň zabezpečení a šifrování.

“Hardwarové zabezpečení od společnosti Spyrus bylo vyvinuto zvláště pro ochranu citlivých dat Ministerstva obrany a jsme hrdí na to, že se můžeme připojit ke Kingstonu v představení nejlepší dostupné ochrany pro státní správu a soukromé podniky ve více než 100 zemích,” řekl Burt Tregub, viceprezident firemního vývoje společnosti Spyrus.

Marcin Gaczor ze společnosti Kingston je přesvědčený, že nově uzavřená dohoda o spolupráci umožní jeho společnosti zabývat se nejnovějšími požadavky na bezpečnost USB flashdisků vládních organizací, které pracují s citlivými informacemi. Příklady pokročilých kryptografických schopností, ke kterým bude mít nyní přístup, může být ověřování Suite B nebo mód operací XTS-AES.

Od svého založení v roce 1992 společnost Spyrus extenzivně spolupracovala s vládními organizacemi Spojených států na vývoji bezpečnostních technologií splňujících standardy ustanovené pro ochranu státu. První z produktů společnosti Kingston, využívajících technologii Secured by Spyrus, budou na trh uvedeny začátkem čtvrtého čtvrtletí 2009.Komentáře