Kingston představil novou generaci disků SSDNow V+ s podporou TRIM a kapacitou až 512 GB

Kingston Digital Europe uvedl na trh druhou generaci systémových disků Kingston SSDNow V+. Systémové disky Kingston SSDNow V+ podporují Windows 7 TRIM, jsou k dispozici v různých modelech až do kapacity 512 GB a nabízejí údajně větší výkon než předchozí generace.Doplněním podpory TRIM se u systémového disku SSDNow V+ dosáhlo dle výrobce optimální rychlosti zápisu po celou dobu jeho životnosti. S použitím PCMark Vantage 1.0.1 pro Windows 7, disk Kingston SSDNow V+ s kapacitou 512 GB obdržel hodnocení 28 264 bodů, zatímco harddisk s otáčkami 7200 ot/min. dosáhl hodnocení 3 294 bodů. Sekvenční rychlost čtení je 230 MB/s a sekvenční rychlost zápisu pak 180 MB/s. PCMark Vantage 1.0.1 pro Windows 7 zahrnuje sérii testů jako je spuštění operačního systému, import fotografií, přidávání hudby do Windows Media Center a nahrávání různých aplikací. Dosažené hodnocení ukazuje, kolik bytů se přesune za vteřinu.

Disky Kingston SSDNow V+ představují nejnovější přírůstek do rodiny systémových SSD disků. Jsou k dispozici v provedení s kapacitou 64 GB, 128 GB, 256 GB a 512 GB. Cílem společnosti Kingston je poskytovat uživatelům snadnou možnost upgradu, a proto jsou disky k dispozici také jako součást balíčku spolu s klonovacím softwarem, 2,5palcovým USB rámečkem, 2,5 až 3,5redukcemi, napájecími kabely a datovými kabely SATA.

Na systémové disky Kingston SSDNow V+ se vztahuje tříletá záruka, k dispozici je i nepřetržitá technická podpora.Komentáře