Kingston představuje údajně nejrychlejší paměťovou kartu MicroSDHC

Společnost Kingston Digital Europe oznámil, že uvádí na trh novou paměťovou kartu Kingston 16 GB microSDHC třídy 10 . Tato velkokapacitní paměťová karta vyhovuje standardům uvedeným v interní SD Association specifikaci, verze 3.00 a splňuje kritéria pro třídu 10.


Karta má uživatelům umožnit rychlejší přenos souborů mezi mobilními zařízeními a PC a je dostupná buď samostatně, nebo spolu s adaptéry.

„Hostitelská zařízení jako například kamery s vysokým rozlišením a nejnovější  smartphony jsou navrženy s optimalizovanou rychlostí zápisu, a využije se v nich tak výhoda vysokého výkonu karet třídy 10,“ řekl Steve Hall, ředitel vývoje flash produktů společnosti Kingston Technology.

Ke kartě lze dokoupit i další  adaptéry, což znamená, že kartu lze zasunout do kompatibilních zařízení využívajících karty SD a miniSD. Vsunutím karty do SD adaptéru vznikne velkokapacitní, rychlá karta SDHC nebo miniSD, kterou lze použít při sekvenčním fotografování nebo pořizování videí na digitálních videokamerách. Obě sady s adaptéry uživatelům umožní ukládat na jediné paměťové kartě veškerá data pořízená na různých zařízeních třídy 10.

Na paměťovou kartu Kingston 16 GB microSDHC třídy 10 se vztahuje doživotní záruka, je k ní poskytována nepřetržitá technická podpora.Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.