Komplexní bezpečnostní služby včetně školení v češtině nabízí Kaspersky

Služby Security Intelligence Services, které slouží především pro bezpečnostní operační střediska, korporace a poskytovatele služeb, spustil Kaspersky Lab.

Komplexní bezpečnostní služby včetně školení v češtině nabízí Kaspersky


V jeho rámci Security Intelligence Services mají uživatelé k dispozici data o hrozbách, reporting zpravodajských informací, online a onsite školení a program zvýšení povědomí o bezpečnosti nebo specializované služby jako penetrační testování a posouzení zabezpečení aplikací.

Služby se skládají ze tří hlavních součástí – analýzy bezpečnosti, školení a zpravodajství o hrozbách. Ty jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky korporací, vládních agentur, poskytovatelů internetového připojení, telekomunikačních společností a poskytovatelů bezpečnostních služeb.

Novinka v podobě analýzy bezpečnosti zahrnuje penetrační testování a posouzení zabezpečení aplikací. Tyto služby umožní klientům předvídat specifika kybernetického útoku ještě před tím, než se odehraje. Podporou těchto služeb se zabývá specializovaný tým analytiků Kaspersky Lab, který může otestovat zabezpečení podniku proti široké škále napadení.

Školení kybernetické bezpečnosti uplatňuje techniky herních designů (gamifikace) a je založené na nejnovějších zpravodajských informačních službách v oblasti sociálního inženýrství a cílených útoků, čímž prý ztělesňuje princip prožitkového učení. Tento program určený zaměstnancům je možné vést i v češtině.

A konečně zpravodajství nabízí přístup k datům Kaspersky Lab skrze datové kanály pro informace o hrozbách a sledování botnetů. Datové kanály pro informace o hrozbách obsahují nejaktuálnější data o škodlivých programech a URL adresách, phishingových útocích a mobilních hrozbách.

Navíc jsou kompatibilní s oblíbenými SIEM (Security Information and Event Management) řešeními třetích stran. Informace jsou dostupné také ve formě reportingu o hrozbách, který je připravován na míru na základě specifických aspektů prostředí hrozeb a zpráv o nejnovějších a nejsofistikovanějších hrozbách.

Úvodní foto: © chanpipat - Fotolia.com


Komentáře