Komplexní IP kamerový dohled od Iomegy - je vhodný i pro malé firmy

StorCenter Network Video Recorder (NVR), produkt, který řeší ukládání dat a správu bezpečnostních kamerových systémů určených pro malé a střední podniky, představila Iomega.


Největší síla novinky spočívá v integrovaném systému pro správu videa, který spojuje síťové ukládání dat se softwarem MindTree SecureMind Surveillance Manager. To umožňuje mimo jiné živé sledování více kanálů, záznam videa nebo jeho rychlé přehrávání. Díky vestavěným diskům lze všechny záznamy snadno ukládat a případně archivovat.

StorCenter NVR je dostupný ve třech verzích: jako dvoudiskový model osazený dvěma 2TB pevnými disky, jako částečně osazený čtyřdiskový model se dvěma 3TB pevnými disky a konečně jako plně osazený čtyřdiskový model se čtyřmi 3TB pevnými disky s celkovou úložnou kapacitou 12 TB. StorCenter NVR lze ale škálovat i doplněním dalších jednotek síťového úložiště Iomega do infrastruktury.

Modely s menší kapacitou zahrnují vždy čtyři licence pro kameru, 12TB model obsahuje osm licencí pro kameru. Každé zařízení může podporovat až 16 kamer.Komentáře