Komplexní podniková mobilní řešení budou společně vyvíjet a prodávat firmy Accenture a SAP

Společný vývoj a řízení distribuce nových mobilních řešení, plánují společnosti Accenture a SAP. Půjde o produkty využívající služby Accenture Mobility Services a mobilní platformu Sybase.


Vývoj se bude zpočátku soustředit na tři průmyslová odvětví – těžbu a zpracování ropy a plynu, utility a spotřební zboží. Počítá se i s rozšířením do dalších průmyslových odvětví.

Korporátní řízená mobilní řešení umožňují velkým společnostem integrovat mobilní zařízení, jako například smartphony, do existujících SAP aplikací, využívaných formou služby, a zprostředkovat přístup k informacím a obchodním transakcím i mimo síť společnosti – to vše s rychlým nastavením, bez jakýchkoli požadavků na infrastrukturu a za relativně nízkou cenu.

Obě společnosti využijí existující nabídku Accenture Mobility Services a v této chvíli již vyvinuly řešení, která zahrnují:

  • Konzultační služby pro využití mobilních řešení v oblasti korporátní strategie: Přináší každému zájemci plán implementace a návod k využití mobilní technologie, se zaměřením na růst produktivity, snižování cen a zvýšení příjmů.
  • Mobilní softwarové služby pro vývoj aplikací: Kombinují komerční a na míru připravené aplikace s řešením Sybase Unwired Platform za účelem zavádění bezpečných a snadno použitelných mobilních funkcí.
  • Mobilní obchodní integrované služby pro transformaci pracovníků v terénu: Pomáhají společnostem s transformací zaměstnanců mimo kancelář pomocí technicky orientovaných nástrojů a změny způsobu práce v přední linii. Mobilní služby pomáhají zvýšit produktivitu, zlepšovat zákaznický servis a vytvářet jeho prostřednictvím nové zdroje příjmů.
  • Řízené mobilní služby pro mobilní aplikace a správu zařízení: Přináší zákazníkům katalog aplikací, připravený přímo na míru konkrétní společnosti, zabezpečení mobilních zařízení a možnost jejich ovládání na dálku. Zákazník si může vybrat požadovanou konfiguraci katalogu a zvolit si nastavení bezpečnostních pravidel pro korporátní uživatele.


Komentáře